Trele Morele Punkt Kultury – wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy gdzie możliwe jest rozwijanie artystycznych zainteresowań dzieci, młodzieży i dorosłych. Niezależny punkt stworzony z inicjatywy doświadczonych animatorów, edukatorów, twórców, specjalistów, w którym mogą realizować i prezentować się osoby z pasją. Miejsce odpoczynku, rozwoju osobistego, zabawy, obcowania z kulturą i sztuką, aktywności twórczej, a przede wszystkim kulturalnych spotkań. Poza zajęciami artystycznymi (m.in. wokalnymi, teatralnymi, tanecznymi) regularnie organizowane są wydarzenia kulturalne (spektakle, koncerty) twórców ruchu amatorskiego oraz profesjonalistów. Wszystko to znajduje się w centrum Starego Mokotowa.

Reżyser, scenarzysta, instruktor teatralny, pedagog, plastyk. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie i Studium Technik Teatralnych przy Akademii Teatralnej w Warszawie. Od najmłodszych lat związany z teatrem i plastyką. Założyciel i prowadzący dziecięce, młodzieżowe i studenckie grupy teatralne, z którymi zrealizował kilkanaście spektakli i widowisk wystawianych w Polsce, jak również w Japonii, Korei Płd., Włoszech, Niemczech i Finlandii. Reżyseruje również sztuki oparte na własnych scenariuszach, które zdobyły uznanie na festiwalach teatralnych. Regularnie prowadzi międzynarodowe warsztaty teatralne, współpracując z ośrodkami kultury w Niemczech, Finlandii, Irlandii Płd., Włoszech i Wielkiej Brytanii. Pracuje z teatrami tańca – jest autorem scenariusza i reżyserem spektaklu JEGO zrealizowanego przez Stowarzyszenie Artystyczne B’art, wystawianego w warszawskim teatrze Rampa. Był również konsultantem przy spektaklu ODWRÓCENI Teatru Tańca B-sides Company (reżyseria i choreografia Paweł Michno) wystawianego w warszawskim Teatrze Capitol. Często zapraszany jest do jury festiwali teatralnych i tańca. Jest pomysłodawcą i był redaktorem naczelnym Miesięcznika Młodych Twórców Rush Hours opisującego najważniejsze wydarzenia warszawskiego ruchu amatorskiego.
Ukończył studia magisterskie, pedagogiczne ze specjalnością menager kultury na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej w klasie akordeonu i pianina. Technik wokalnych uczył się w Szkole Wokalnej im. Jerzego Wasowskiego w Warszawie oraz na wielu warsztatach i kursach w Polsce i za granicą. Na swoim koncie ma udział w wielu konkursach i festiwalach muzycznych ogólnopolskich i międzynarodowych, programach telewizyjnych („Bitwa na głosy”, „Idol”, „Tak to leciało”, „Droga do gwiazd”, „Super Stracie”) oraz nagraniach studyjnych. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny m.in. Krystyną Prońko, Justyną Steczkowską, Nataszą Urbańską, Magdaleną Tul, Małgorzatą Walewską, Beatą Tyszkiewicz, Kasią Wilk, Izabelą Trojanowską, Grażyną Łobaszewską. Od 10 lat rozwija swoją pasję pedagogiczną pracując jako nauczyciel śpiewu z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jego wychowankowie zdobywali główne miejsca na wielu Festiwalach i Konkursach wokalnych ogólnopolskich i międzynarodowych, koncertowali na wielu imprezach organizowanych przez miasto Warszawa oraz wielokrotnie występowali w programach telewizyjnych m.in. „Mam Talent”, „X-Factor”, „Super Starcie”, "Idol", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Juror festiwali wokalnych. Zdobywca Złotej Płyty za singiel „Dla ciebie chwile” Tomek Krupa feat. Nowator.
Z wykształcenia magister sztuki, aktorka, wokalistka. Założycielka SZKOŁY WOKALNEJ „AKADEMIA GWIAZD”. Ukończyła studia magisterskie na wydziale aktorskim w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie. Studentka studiów podyplomowych- Logopedia Medialna. Technik wokalnych uczyła się na wielu warsztatach i kursach w Polsce i za granicą pod okiem znanych i wykwalifikowanych osób w tej dziedzinie. Na swoim koncie ma udział w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach i festiwalach muzycznych , programach telewizyjnych oraz nagraniach studyjnych, a także setki występów estradowych. Współpracowała z wieloma artystami polskiej sceny m.in. G.Łobaszewską,A. Serafińską, E.Zapendowską, K.Prońko, N. Urbańską, I.Zając, A. Rybińskim.
Tancerka i choreograf. Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina kierunku taniec, specjalizacja choreografia i teoria tańca. Absolwentka Narodowego Uniwersytetu Pedagogicznego im. K. D. Ushyńskiego na kierunku sztuka i specjalności choreografia, kultura artystyczna, etyka i estetyka. Doświadczenie sceniczne zdobywała w Narodowym Teatrze Tańca i Baletu w Odessie. Jej ulubione style to taniec klasyczny, contemporary, modern, jazz i taniec ludowy.
W wieku 5 lat zainspirował go taniec. Od tamtego czasu prężnie działał i szkolił się w formacji tańca nowoczesnego LUZ. Z biegiem czasu zaczęły pojawiać się tytuły na mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Łącznie w swoim dobytku ma ponad 40 tytułów mistrzowskich. Style w których specjalizuje się Piotr to jazz i modern. Ukończył 2 stopnie Szkoły Muzycznej. Zdecydowanie szedł w muzykę rozrywkową. W tym okresie przewinęło się dużo konkursów i festiwali. W wieku 14 lat zaczął się mocno interesować aranżacją i realizacją nagrań. Od tamtego czasu pod okiem znakomitych realizatorów i producentów rozwijał się, a teraz na codzień pracuje. Uczestniczył w rożnego rodzaju warsztatach wokalnych oraz uczył się i uczy dalej śpiewać techniką (SLS). Jest współzałożycielem duetu PeterBeth. Po kilku wrzuconych coverach do sieci w nieco innych aranżach zostali zauważeni i zaproszeni miedzy innymi do programu "Must Be The Music" gdzie dotarli do finału.